Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Autóban nem ég megfelelően a...

Autóban nem ég megfelelően a lámpa, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Van egy suzuki swift típusú gépjárművem, a jobb első fényszóróm a tegnapi napon elromlott, jelenleg cseréltem benne égőt is, de nem működik megfelelően.

Annyira rájöttem, hogy az égőkkel nem lehet baj, nagyon halványan égnek az égők, bármelyiket is teszem bele, körülbelül csak izzik de nem világít rendesen.Mi lehet a proléma?



2015. febr. 6. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Feszültség és teljesítmény alapján ugyanolyan égőt tettél bele, mint amilyen eddig is volt ?
2015. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a biztosítékját,ha utána sem jó akkor az izzó csatlakozó érintkezőkre nézz rá nem e rozsdásak.
2015. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel kontakthiba.
2015. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az égő teljesítménye tökéletesen megfelelt az előzőnek.

Végig méregettem minden csatlakozót és az volt a ludas.

A csatlakozó amibe beleteszem az égőt az nem vezette oda az áramot, vettem egy csatlakozót ami a boltban 500ft volt, levágtam az előzőt, beforrasztottam az újat, és tökéletesen égett a régi égőm is.

Köszönöm szépen azért a segítségeket :)

2015. febr. 9. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!