Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha van UPC tv előfizetésem de...

Ha van UPC tv előfizetésem de más nincs akkor használhatom a wifi hálòzatukat? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Nincs külön netem bekötve ami UPC csak tv

2015. febr. 7. 08:35
1 2
 1/12 kérdező.. ***** válasza:
Hát regisztrálj egy upc fiókot az ügyfélszám alapján és akkor meglátod hogy küldenek wi-free jelszót vagy nem.Egyébként én felhívnám az Ügyfélszolgálatot és megkérdezném.
2015. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van UPC internet előfizetésed, wifi-s modemet kaptál, és hozzájárultál a saját routereden is a Wi-Free szolgáltatás bekapcsolásához, akkor fogsz kapni egy felhasználónevet és jelszót, amit három tetszőleges eszközzel használhatsz az összes létező Wi-Free pont használatához.
2015. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne feltétele a wifis modem az UPC Wi-freenek. Ezt onnan tudom, hogy nekem nem wifis, nem írtam alá semmi ilyesmit, hogy hozzájárulok (és nem is kell, mivel nem is az én wifimet osztják meg, még akkor sem, ha van wifis modemem, külön csatornán oldják meg az ő tulajdonukban lévő eszközön). A továbbiakat az ügyfélszolgálaton tudják megmondani.
2015. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Olvass, aztán írj, pirosmancs.

UPC Wi-Free felhasználási feltételek:

[link]

Idézet a dokumentumból:

"II. A szolgáltatás igénybevételének módja és feltételei

a) A szolgáltatás kizárólag a UPC által kínált UPC Kábelinternet és UPC Mobilinternet szolgáltatások előfizetői számára érhető el. Abban az esetben, amennyiben az ügyfél olyan végberendezéssel rendelkezik, amely a UPC Wi-Free szolgáltatás megosztására alkalmas, a szolgáltatás használatának feltétele, a UPC Wi-Free szolgáltatás kábelmodemen történő engedélyezése.

b) A szolgáltatás használatának további feltétele, hogy az ügyfél rendelkezzen My UPC regisztrációval és aktív UPC Wi-Free jelszóval.

c) Amennyiben a Felhasználó megszünteti az internet- vagy mobilinternet szolgáltatását, úgy a UPC Wi-Free szolgáltatás használatára, illetve megosztására vonatkozó jogosultsága is automatikusan megszűnik."


Van még kérdés?

2015. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha rám céloztál ezzel, kérlek, vond vissza, ahogy a lepontozást is, mert igazam van. Nem feltétele a Wi-freenek azt, hogy neked wifis modemed legyen. Olvasd el, amit belinkeltél, és te is rájössz. Arról nem is beszélve, hogy nekem nincs wifis modemem, mégis jogosult vagyok a szolgáltatásra. Hm?
2015. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Karesz6969 ***** válasza:
Utolsónak igaza van, pontosan így van!
2015. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szirty ***** válasza:

A kérdést olvastátok?

Én úgy értelmeztem, hogy nincs internet előfizetése (mivel ezt írta). Semmilyen!


A II. szakasz a. pontja értelmében tehát nem használhatja:


"a) A szolgáltatás kizárólag a UPC által kínált UPC Kábelinternet és UPC Mobilinternet szolgáltatások előfizetői számára érhető el."


Egyébként logikus, azt a szolgáltatást lehet használni amiért fizet.

2015. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ötöske, rád céloztam, és a következő hozzászólásodat is lepirosoztam. Ha nem tudod értelmezni a kivételesen teljesen egyértelmű és pofonegyszerű szöveget, arról nem tehetek.
2015. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Akkor bizony neked a büdös *** anyádat, analfabéta szar!
2015. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Sőt, az ilyen utolsó, teljesen dilettáns, mégis születetten rosszundulatú, hozzá nem értő utolsó szarok miatt hagyom most itt ezt a szart. Most lett elegem. Egyszerűen nem éri meg a valóságot ideírni, amikor jön egy ilyen utolsó senki, és lepontoz. Remélem, amikor anyád meghal egy tűzben, akkor is azon fogsz rugózni, hogy nem a tűztől halt meg, hanem az oxigénhiánytól. Fa***fej!
2015. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!