Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Toshiba laptopon hogy kell...

Toshiba laptopon hogy kell bekapcsolni a wifit?

Figyelt kérdés

Nincs az oldalán semmilyen gomb,

Fn+F8 nem csinál semmit,

Egyszerűen nem tudjuk beállítani.

Köszi, aki segít.:)



2015. febr. 9. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A készülék kezelési utasítása a pontos tipus ismeretében a gyártó weblapján megtalálható.
2015. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az oldalán nics gomb, mivel az elején van.
2015. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:

A Toshiba több tucat típust gyárt vagy gyártott.


A feladat része hogy ki kell találni neked melyik van?

2015. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is így voltam hogy operációs rendszert felraktuk, illesztőket feltelepítettük és nem volt wifi. Kapcsolgattunk az FN+F8-al de semmi, majd hosszas böngészés után a neten egy angol nyelvű weblapon megtaláltam a megoldást. Egy program kell hozzá hogy menjen a wifi, amit a toshiba nem tett fel a honlapjára és a mai napig nincs feltéve. Broadcom Wireless LAN Driver a neve. Nekem ez megoldotta a gondot. Több Toshiba laptop van a családban, a többieknek is ez volt a gond, pendrive-on vittem ez a programot, felraktuk és ment is a wifi. Ha nem tudod letölteni, írj rám privátba és e-mailben elküldöm.
2015. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:

"én is így voltam hogy operációs rendszert felraktuk, illesztőket feltelepítettük és nem volt wifi.

...

Egy program kell hozzá hogy menjen a wifi, amit a toshiba nem tett fel a honlapjára és a mai napig nincs feltéve. Broadcom Wireless LAN Driver a neve."


A "Broadcom Wireless LAN Driver" nevű program az amit fentebb illesztőnek hívsz :-)

2015. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor írom úgy, hogy a letöltött illesztők között amit a toshiba közzétesz típus alapján, ez az illesztőprogram nincs ott. Nem vagyok informatikus, sem egy számitógép zseni, csupán hosszú órákat szívtam vele mire rájöttem hogy a wifi hogyan fog működni a laptopon.
2015. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.:) Majd írok, ha sikerült/vagy ha nem.:)
2015. febr. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!