Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha megyek egyetemre szeretnék...

Ha megyek egyetemre szeretnék majd egy tabletet, viszonylag jót, nem kacatot, mert nem bízok a laptopokba se, a drágákba se! Szerintetek milyet vegyek? És lehet bővíteni?

Figyelt kérdés
Egy iPad-ot szeretnék, de vszínű, hogy semmire se lesz elég a tárhelye! Lehet rá kötni külső Merevlemezt? Vagy valamelyik Tabletre lehet-e ilyet csatlakoztatni?
2015. febr. 10. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre minek tablet? Oda laptop kell.
2015. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem laptop lesz, ne kelljen már megmagyaráznom, a laptopok nem megbízhatóak, van már tapasztalatom
2015. febr. 10. 20:30
 3/12 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljanak
2015. febr. 10. 20:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek akkor kamu szöveg?

Kell egy tablet és kész.

Csak mert munkára,tanulásra egyáltalán nem jók.

2015. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem jók! Nekem nem azt kell megmagyaráznia, hogy a tablet rossz tanulásra a laptop jó, mert nem biztos, nekem a kérdés válasza kell... -.-
2015. febr. 10. 20:33
 6/12 anonim ***** válasza:
vegyél lapostoppot
2015. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyat vegyél amire kapsz pénzt.
2015. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azthiszem most kell nevetni ugye? :O
2015. febr. 10. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:

a 9mm re ne töltsd az időt, minig okít baromságokkal.

én az ipad minit ajánlom. most hogy már van 2, és még a 3 is ki jött elég jó áron vannak.

2015. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig én is kíváncsi vagyok, mi vitt rá arra, hogy tanulásra tabletet vegyél. Érintőkijelzőn akarsz jegyzetelni? Nem megbízhatóak a laptopok? Miért, megharap ha nem simogatod? Ha már annyira Tablet, miért pont iPad? Ne értsd félre, nincs bajom vele, jó kütyü az, csak nem arra, amire neked kell.


Ha már mindenképpen tapogatni akarsz valamit, akkor Microsoft Surfacet, vagy hasonló hibrid megoldást keress 'tanulásra'.

2015. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!