Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mivel vehetném fel a sims...

Cukimuki0131 kérdése:

Mivel vehetném fel a sims videókat? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék youtubeozni és sims 3 vagy sims 4 vidiket csinálni de eddig amilyen screen recordereket próbáltam (pl.:screencast-o-matic)azok mind sötét (sims 3) egyszínű képet,vagy világos fehér (sims4) egyszínű képet vettek fel.Mi venné fel ezeket a játékokat?:)

Előre is köszi



#videózás #videó #Sims #YouTube #recorder #Screen Recorder #videó felvevő "alkalmazás" #videó felvétel a képernyőn
2015. febr. 13. 14:22
 1/7 vilany szerelo válasza:
79%
Fraps,Action,ShadownPlay-t ajanlom
2015. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
wow,gyors válasz,vicces név,nyomtam egy zöldet!:D
2015. febr. 13. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
van a programnak sajat felvevője, egy csomó parancs van ami a filmkészítést segiti, olvass utána
2015. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vilany szerelo válasza:
mennyi az ertekelesem xD?
2015. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Még nem próbáltam, de szerintem a Bandicam-mal is érdemes próbálkozni ;)
2015. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
most komolyan mi az érthetetlen abban, hogy a sims-ben van saját felvételi lehetőség, csak meg kell nyomni a v gombot
2015. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!