Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Paypal regisztrációt lehet...

Paypal regisztrációt lehet töröltetni?

Figyelt kérdés
Van egy régi paypal regisztrációm, azóta lett más bankkártyám. Mivel sok ideje nem léptem be, küldött ellenőrző kérdést, nah nekem nincs meg az a bankkártyám, a kérdésekre se tudom már a választ. Van esély arra, hogy töröljék, ha írok nekik?
2015. febr. 15. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ha régota nem használtad akkor az állandoan változó szerződési feltételeket sem fogadtad el, igy nem is tudod használni. gyanítom h nem aktív. Szal visszaélni valszeg nem fog vele senki, ha a regisztráláshoz használt emailről írsz nekik, akkor feltételezem, h tudnak azért valamit segiteni. ha másnem a belépéssel kapcs. és utána te be tudod zárni az accot. nincs amúgy ezzel tapasztalatom, csak azt irtam ami szerintem logikus.
2015. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azon aggódok, hogy hozzáférnek, hanem készítettem új paypal címet, viszont egy bankszámlát csak egy címhez enged hozzáadni. 1 bankszámlám van, így nem tudok bankszámlára utalni paypalról.
2015. febr. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!