Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elromlott az elektromos biciklim?

Elromlott az elektromos biciklim?

Figyelt kérdés

Múltkor kint hagytam az esőben és azóta nem indul, nem érzek rajta égett szagot, biztosítékot kicseréltem de még mindig semmi. Szétszedtem a hajtó karnál lévő dobozt és az alján van egy ilyen : [link]


Abból a zöld átlátszó műanyagokból egy elvan félig feketedve. Ha kell küldök róla képet. Ha nem az, mit érdemes ilyenkor meg nézni? Nincs túl sok szerszámom, ami elektronikával kapcsolatos egyedül egy fázis keresőm van.



2015. febr. 16. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

úgy néz ki beázott az elektronikád.


vidd el szakszervízbe, megcsinálják, kifizeted a tandíjat és többé vagy nem hagyod esőn, vagy beburkolod valami fóliával.

2015. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak hova vigyem? Van itt bicikli szerelő, de itt az elektronikával van gond.
2015. febr. 16. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!