Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek ez reális?

Zero666 kérdése:

Szerintetek ez reális?

Figyelt kérdés
Az aliexpressen találtam egy SD kártyát, ami kb 3500 Ft-ba kerül. Addig nem szeretnék rendelni, amíg nem bizonyosodom meg róla, hogy ez nem űtverés. Valakinek van valami tapasztalata ezen a téren?
2015. febr. 16. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az aliexpres is egy olyan oldal mint a vatera vagy az ebay. Olyan eladótól érdemes vásárolni akinek sok pozitív értékelése van.
2015. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, ilyet attól sem szabad venni, akinek több százezer értékelése van.


Vettem már AliExpressről memókártyát, kb az is 3500 volt, rengeteg értékelése volt az eladónak, közel 100%-ra is volt értékelve meg folyton az 5 csillagokat kapta, de kamu, kínai kártyákat küldenek.

Lassabb, mint amennyit ráírnak, nem az a márka, mint amit ráírnak, és kisebb kapacitású, mint amit ráírnak. Ráadásul nem is megbízható, lehet egyáltalán nem is fog működni, felejtsd el.

2015. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minap vettem normális szaküzletben 8 GB-s Kingston microsd-t 2600-ért. Hát én filléres nyereségekért nem állok neki kockázatos cuccokat rendelgetni. Azt érdemes szem előtt tartani, hogy a kártyákat ipari mennyiségben hamisítják, könnyen azt kapsz.
2015. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!