Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a transzmitter megéri? és...

Ez a transzmitter megéri? és jó a zene minőség rajt?

Figyelt kérdés
Http://www.bestdigital.hu/mp5-fm-transmitter-24-lcd-4gb-p-181. html
2015. febr. 20. 15:42
 1/9 KETTILA válasza:
nem jo a link nekem
2015. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2015. febr. 20. 15:55
 3/9 dirtboy ***** válasza:
transzmitter és a jó minőség üti egymást
2015. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de azért ez már sztem nem a gagyi kategória 12000 ft-ért nem?
2015. febr. 20. 20:48
 5/9 dirtboy ***** válasza:

Nem persze,abban már 2%al kevesebb lesz a zaj.


Igaz hogy 14-15ért usb-s jvc fejegységet kapni /kd-x210/ aminél pendriveot használhatsz de hát na,üzleti érzék nem mindenkinek van.

2015. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De sztem hulyen nezni ki a kocsimban hogy egy odaillo gyari hifi helyett bebasz*nek egy ilyen teljesen odanemillo fejegyseget :/
2015. febr. 28. 21:31
 7/9 dirtboy ***** válasza:

ha ragaszkodsz az OEM fejhez akkor CD-ről hallgasd inkább.

bár nekem mindegy,egyértelműen hajthatatlan vagy a témában és így is úgy is inkább a mittert fogod megvenni.

2015. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nos már kb 1 hónapja megvan találtam egy sávot ahol szinte semmi zaj sincs igaz a cd minőségével nem vetélkedhet de nem rossz
2015. ápr. 2. 21:00
 9/9 dirtboy ***** válasza:

zaj az mindig van hiszen rádiófrekvenciás,a rendszer hibája az ami ilyen téren előny,még pedig hogy nem elég részletes a zene,így nem hallod ki a sok rossz hang közt a nem oda illőt.

első hifimmel és beállítással én sem nagyon halottam különbséget 320kbps-os mp3 és egy audio cd közt.

mondom ide vájt fül kell biztos,aztán a mostaninál már hallani a különbséget,főleg miután ki került a rendszerből a passzív hangváltás.

szóval mielőtt eszedbe jutna neked is hogy vájt fül kell hozzá és bizony a mitteres dolog full jó,inkább szólok hogy nem az jó hanem a rendszered tudása a kevés.

2015. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!