Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mazda 6 2005-ös évjáratú...

Mazda 6 2005-ös évjáratú autóba szeretném a gyári rádiót átalakítani, hogy AUX vagy más módon lehessen hozzá csatlakoztatni lejátszót. Csak audio CD-t támogat a gyári rádió. Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Nem facelift-es, Bose. Mi lenne a módja az átalakításnak, mi kell hozzá pontosan?

2015. febr. 22. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Regeteg kép, videó, fórum. Tesék keresni [link]
2015. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt én is meg tudom keresni. Egyik videó sem teljes, sok az orosz fórum. Konkrétum kellene, mert nem mind1, hogy egy adott évjáraton belül is milyen az autó. Facelifteshez találtam már megoldást, de ehhez még nem. Köszi a hozzáértő kommentet, de ilyenek mindek irkálnak válaszokat???

Olyat kérdeztem aki ért is hozzá, esetleg csinált is ilyet.

2015. febr. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!