Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy Tab2 7. 0....

Klopusz kérdése:

Samsung Galaxy Tab2 7. 0. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Ma, használat közben egyszer csak kikapcsolt. Azóta nem lehet visszakapcsolni. Ha töltőre teszem, jelzi a töltést, de ennyi. Próbáltam hosszan nyomni a bekapcs gombját - valahol ezt tanácsolták -, de az sem használt.


Valami ötlet, amit még érdemes lenne kipróbálni, mielőtt kénytelen leszek szervízbe vinni?


Előre is köszönöm!



2015. febr. 24. 12:35
 1/2 maty02 ***** válasza:
Hát.. nemlehet hogy rengeteg cuccot töltöttél le akár nem google play os alkalmazásokat telepítettél? Mielött szervízbe vinnéd próbáld meg hogy letöltöd a számitógépre a Samsung Kies vagy nemtudom a tabletekhez milyen driver tartozik,usb kábellel kapcsold össze a pc-vel és próbálj meg egy szoftverfrissítést vagy szoftverjavítást a (programba keresd a gépen). CSAK EZ A MŰVELET SAJNOS MINDENT TÖRÖL A TABLETRŐL.HOGYHA VAN BENNE SD KÁRTYA VAGY ESETLEG SIM KÁRTYA AKKOR AZT MINDENFÉLEKÉPPEN SZEDD KI BELŐLE! A szervizbe ugyis törölnek tóla mindent. EZEKET AMIKET LEIRTAM CSAKIS! VÉGSŐ ESETBEN CSINÁLD. Remélem tudtam segíteni, ha valamit nem értettél akkor szivesen segítek.
2015. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségedet.

Sok minden nincsen letöltve rá, talán három-négy játék, annyit meg bírnia kell.


Végül is ki lett takarítva, ez javított rajta annyira, hogy azóta már rendesen működik.

2015. márc. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!