Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Skoda octavia 2 segitseg,...

Skoda octavia 2 segitseg, menyi volt lehetett benne? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Tegnap lementem kitakaritani a kocsit , halgattam zenet es kocsi porszivoval porszivoztam , egy jo 30 perc utan kiirta a magno hogy "Battery Low" es pityegett (a kocsi meg bekapcsolt azert mert nemkell neki sok ero mert benzin es) de kivancsi lennek menyi volt lehetett az akuba ha ezt ki irta (12volt 44ah aku) koszi a segitsegeket

2015. febr. 25. 11:00
 1/7 A kérdező kommentje:
A magno Skoda Swing
2015. febr. 25. 11:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi micsoda lehetett az akkuban?


Nyilvan nem fel ora porszivozasra meg kozben uveghangon zenehallgatasra van kitalalva az auto akkuja (kulonosen nem egy 44Ah-s). Van egy feszultsegszint, ami alatt figyelmezteto jelzeseket kuld az auto fedelzeti szamitogepe, mivel erzekeli a magas fogyasztast es a nulla toltest.

2015. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En er
2015. febr. 25. 11:16
 4/7 A kérdező kommentje:
en megertem de hany VOLT lehetett abba a nyomorult akuba ?
2015. febr. 25. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:

a "magno" 12,2 V feszültségnél kapcsol le a biztonsági elektronika, az akku védelme (mély-kisülés elkerülése) miatt.

cellánként, ekkor 2,05 V feszültség van csak már az akkuban.

de, ha tovább porszívóztál, akár mély-kisülésbe is mehetett az akku! (< 2V cellánként) és ekkor, már nem biztos, hogy egy otthoni, (3-6 A/h) hagyományos, akkutöltővel feltudod tölteni.

2015. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok koszi amugy amikor ki irta (ment tovabb csak ki irta) a kocsi bekapcsolt . szerintem egy diesel es nem kapcsolt volna be enyinel szerencsere tolto nem kelett.
2015. febr. 25. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Az autó beindul, nem bekapcsol.

Tegyél rá egy multimétert és kiméred.

2015. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!