Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 15W-os elektronikus előtét...

Tomaszcool kérdése:

15W-os elektronikus előtét T8-as fénycsőhöz létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az akváriumomban egy T8-as 15W-os 438mm-es fénycső van. Itt egy link róla: [link]

Már nagoyn régóta keresek hozzá egy 15W-os elektronikus előtétet, mert most egy kompakt izzó elektronikát kötöttem rá és ha jól tudom, akkor az nem a legjobb. :D

Találtam egy 18W-os leértékelt elektronikus előtétet, amire elvileg jó lehet egy 15W-oshoz is. Itt a link róla: [link]

Elég drága a kicsike.

Szerintetek ez jó lehet rá?



2015. febr. 27. 09:58
 1/1 Pusisz válasza:
...Lehet, hogy nem a legjobb, de én a konyhai pultomnál egy 60 cm-s T8-as 18 Wattos csövet - 11 Wattos kompakt izzó elektronikájával hajtok, és tökéletesen működik kb másfél éve... :) Nem vibrál, mint a hagyományos trafó+patron-op kivitel... Bár a villanyászok biztos többet tudnak a működéséről.
2015. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!