Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a Ter-ero...

Rendelt már valaki a Ter-ero vagy a Pixel-plaza webáruházból?

Figyelt kérdés
Az előbbi jobbnak tűnik, de eléggé megosztóak a vélemények, az utóbbiról pedig összesen 3 vélemény van ami pozitív, de ez elég kevés (és sajnos az információjuk is kevés, pl garancia ügyben)...
2015. febr. 27. 20:07
 1/3 anonim válasza:
100%

Ne rendeljetek tőlük inkorrekt cég, 2-3 havonta új céget csinál

Tiem Consulting Kft 14587540-2-03

Extra Full Focus Kft. 25159132-2-41

és a többi, aki visszaigényli az áfájukat komolyan megütheti a bokáját és a garancia kérdése se mindegy

2015. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, bár igen soká jött, de még nem sokkal utána lemondtam a megrendelést, mert sürgős lett volna, de ők semmilyen tájékoztatást nem tudtak adni...

Ment a pacsi azért

2015. máj. 15. 20:48
 3/3 anonim válasza:

Csaló társaság, soha ne vegyél semmit náluk! Lásd levelemet amit nekik írtam:


Egész héten nem kaptam választ a levelemben, melyben írtam, hogy a megvásárolt Philips TV képe hibás, és szeretném ha visszafizetnék a pénzt, élni szeretnék az elállási joggal. Többször próbáltam hívni a megadott telefonszámot, hiába 


Megelégeltem, és felkerestem a telephelyüket a Visegrádi u-ban ami az oldalukon van:


[link]


Meglepetésemre sehol nem volt kiírva sem a cégnév ami az oldalon volt (Extra Full Focus Kft.) sem a Pixel Plaza. Szerencsére sikerült bejutnom a házba, és felmentem a 2. emeletre. Az ajtóra szintén nem volt semmi kiírva, csöngettem (lásd kép). Egy fiatal srác nyitott ajtót, akinek fogalma sem volt arról, hogy ott valami féle cég lenne. Mutattam a számlát, hívta az anyját. Az anyja azt mondta, hogy már ő is feljelentést tett, mert mások is zaklatták őt. A Extra Full Focus Kft. valóban az övék, de állításuk szerint ez egy építőipari cég.


Megdöbbentem a dolgon, kezdtem átlátni, hogy egy csalótól vettem a TV-t. Lekértem a cégkivonatát a cégbíróságtól (csatolva), és abban az szerepelt, hogy értékesítéssel és informatikai tevékenységgel foglalkozik, sárga lámpát kapott. Innentől már valami nem mondott igazat.


Utána néztem a neten, több helyen is írták, hogy vigyázni kell a céggel, sajnos én késő olvastam már ezt.


Beszéltem a Philips-el, akik azt mondták, hogy ha nem Philips-es a garanciajegy, akkor ők sajnos nem tudnak ezzel foglalkozni. Innentől vettem egy TV-t 250 000 Ft-ért amit dobhatok a kukába, mert hibás! Na ezt nem fogom annyiban hagyni arra mérget vehetnek!


Még pénteken elmentem az APEH-be és beadtam egy nyomozati vizsgálatot a cég ellen. Minden fórumon megírtam, hogy vigyázzanak ezzel a céggel, mert úgy csinálják a webshop-ot, hogy semmilyen cég és felelősség nincs mögöttük. Több 100e Ft-ért értékesítenek TV-ket saját papírra nyomtatott garancia jeggyel, amit később a vevő soha nem fog tudni érvényesíteni egy szervizben sem!


Feljelentést tettem a fogyasztóvédelmi felügyelőségnél, és hétfőn fogok menni a rendőrségre is feljelentést tenni.


Mostantól minden meg fogok tenni azért, hogy a cég és a vezetői a megfelelő helyre kerüljenek, addig amíg az anyagi káromat nem rendezik.


Üdvözlettel: Szarvas Péter

2015. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!