Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elolvadt a vezeték nélküli...

Elolvadt a vezeték nélküli egerem csatlakozója a laptopomban?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor kivettem a laptopból forró volt, azonban egy másodperc múlva már nem volt meleg. Az USB csatlakozó egy kicsit elgörbült, és elolvadt egy kicsit. A laptopom Asus X553M, az egér Genius ns-6000. A laptopomat egy hónapja vettem, akkor rögtön megvettem az egeret, nem értem miért épp most történt ez... Mi lehet a baj, vagy most minek is van baja?! :/

2015. márc. 3. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
LOOOL! Vajon hány fokos lehetett az a laptop? xD 1536?? xDDD
2015. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a haszontalan választ!
2015. márc. 3. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

vmi oknál fogva, az egér USB-s vevőjének a csatlakozója, rövidre zárta az 5V USB táp részt. az USB aljzat érintkezői nem deformálódtak?

ha igen, megpróbálhatod egy másik USB aljzaton csatlakoztatni, (bár én nem tenném, addig míg ki nem derül, hogy melyikben van a zárlat!)

2015. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!