Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mol kúton vásárol osram led...

Mol kúton vásárol osram led izzó egyszer működik, egyszer meg nem. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van úgy, hogy egész nap gond nélkül világít, aztán lekapcsolom és órákig meg sem mukkan. Több foglalatban is kipróbáltam már, hátha ott van valami hiba, de nem. Kukás lesz lassan, vagy ez normális ezeknél az izzóknál?

2015. márc. 4. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. márc. 5. 00:53
 3/3 anonim válasza:

Szia,

Én öt hete vettem hármat,6000ftért, abból tegnap purcant ki belöle a második. Persze a számlám már nincs meg. Remélem tömeges visszahivás lesz, akkor nem szokott kelleni a számla. Az elsö kisülése után panaszkodtam a kúton, azt mondták, nem az első vagyok. Nekem az átlátszó búrásokkal van bajom.

2015. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!