Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék belevágni egy...

Barney000 kérdése:

Szeretnék belevágni egy etetőhajó készítésébe. Van esetleg itt olyan, aki már készített? Tudna segíteni, hogy mit és hogyan lenne érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Első körben nem szeretnék semmi extrát. A lényeg az lenne, hogy kb. 150 méter hatótáv legyen, 1-2 szereléket be tudjon hordani és persze minél olcsóbb legyen. Szerintem a behordani kívánt súly 1-2 kiló közt megállna.(A hajótest készítéstől kezdve, azon keresztül, hogy milyen irányítást, mekkora motort kellene használni, minden érdekel) Sokat olvastam utána, de nem tudom eldönteni, hogy mit is válasszak. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 12. 10:17
 1/1 anonim válasza:
A hobbielektronika.hu-n választ kaphatsz minden kérdésedre a témakörben. Részletesen ki van tárgyalva az etetőhajó készítése.
2015. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!