Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen internet sebesség...

Zsoldos Balázs kérdése:

Milyen internet sebesség szükséges a CS:GO telepítéséhez?

Figyelt kérdés
Megvettem a játékot, nem CD-n, hanem kaptam egy kódot amit steamen keresztül bekellett gépelnem, és 4 nap míg letölti...Igen, 4 nap!(!!!!!) És 12-15 Kb/s sebességgel tölti le. 1. Mennyivel kéne? 2. Milyen internet szolgáltatót ajánlotok? Most egy nagyon gagyi átmeneti van... UI.: A panelházba nincs beköttetve a net, így csak vezetékest tudok vagy mit tudom én milyet, nem értek ehhez elnézést. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 12. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
CS szempontjából mindegy hogy melyik szolgáltató csak nagyobb csomaggal gyorsabban jön le. Bekötni csak vezetékes netet tudsz és arra tehetsz routert ha vezetéknélkülit is akarsz használni.
2015. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
Ez a tempó az on-line játékhoz is kevés lesz.
2015. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nem ártana legalább 10-20 megabit olyan 1,5-2Mb/sec:DD

12kval (kb.: 128kbps) egy örökkévalóság lesz mire lejön, és abba se vagyok biztos, h a 12k elég lesz a játék játszásához...

2015. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megcsapta a fülem a betárcsázós net hangja ahogy ezt olvastam.
2015. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!