Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a jobb videó kártya?...

Melyik a jobb videó kártya? és milyen lett a gép össze állítás? Megéri?

Figyelt kérdés

Na az lenne a kérdésem ,hogy gépet szeretnék vásárolni Játékhoz .. és 300ezer körül gondoltam az árát .. és arra lennék első sorban kíváncsi ,hogy melyik a jobb videó kártya ? nem értek túlzottan hozzá szóval ha kapnék 1 magyarázatot azok az Órajelek a memória stb mire is szolgálnak?

1. [link]

2. [link]

megéri + 30ezerrel többet fizetni az nvidia videó kártyára ?

és itt a gép összeállítás :

Processzor: Intel Core i5-4690K

Memória: Corsair Vengeance 2x4GB DDR3 1866MHz CML8GX3M2A1866C9B low profile memória

Videókártya: Asus R9 290X 4GB DDR5 MATRIX-R9290X-4GD5

Alaplap: Gigabyte B85M-D3H alaplap

Tápegység: FSP 750W Raider S 750 80+ tápegység

milyen gép lenne ? a játékok gond nélkül futnának max beállításon rajta ?:O és a tápegység elbírná a videó kártyákat ? ha a másikat raknám bele ? és szerintetek mekkora monitort vegyek ehhez a géphez ? 1 27" full HD-s monitoron is mennének lagg nélkül max beállításon a játékok ? :O nem túlzottan értek hozzá csak úgy olvasgattam róluk 1-2 dolgot és eddig ez a gép jött össze .. ha az árban tudtok ennél jobban vagy esetleg olcsóbbat és olyant ami nem gyengébb ezeknél legyetek szívesek megosztani velem köszönöm!


2015. márc. 13. 20:56
 1/2 Domiking12 válasza:
Jézus haver! Ez brutális gép!! Persze ha van rá elég pénzed, vedd meg a drágábbak.Én ezt javaslom, ja, és inkább i7 processzor kéne bele, na hello!! :D
2015. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:

A kérdésre miszerint "Megéri?" annyit tudok mondani, hogy gamer gép kinek éri meg? Milyen szempontból? G

azdasági szempontból aligha, hacsak nem keresel vele többet, mint amennyibe került.

2015. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!