Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vélemények az Acer Aspire...

Vélemények az Acer Aspire Switch 10-es tábla pc-jéről?

Figyelt kérdés
Gondolkozom a vásárlásán, de nem tudom, hogy igazán megérné-e a pénzét. Kollegista lennék, és ott elég sokat számítana az eszköz sokoldalúsága és könnyen kezelhetősége. Nagyon megköszönném a tippek, tapasztalatok leírását!

2015. márc. 16. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én majdnem olyat vettem, de végül inkább egy kisebb táblát(8collos windowos), Mire akarod használni?

Pl programozáshoz nem jó az ekkora kijelző, grafikai munkára sem ajánlanám, jegyzetelni jól lehet, böngészni is

2015. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira eleresztve pénzügyileg, úgyhogy amennyire lehetséges, a pénzemért (ami kb. 125-120 ezer forint) a legjobb és legkönnyebben kezelhetőt akarom megvenni, ami meg is éri. Azért is gondoltam erre, mert nagyon egyszerűnek tűnik, és amúgy se játszanék vele, csak netezgetnék, jegyzetelgetnék, esetleg filmet néznék. És plusz pont volt nála az Office 365 is. De mégis elég kevésnek tűnik az a 2 GB RAM és 1.33 GHz-es proci ahhoz, hogy rendesen és hosszútávon működjön, úgyhogy ezért jönne jól néhány személyes tapasztalat. Bár lehet, hogy a végén biztosra megyek és notebookot veszek.
2015. márc. 17. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémben is 2giga ram van és 1.33ghz proci. Ezekre bőven megfelel, sőt a win10 tovább csökkenti a rendszerigényt. Egyébként elég kevesen jegyzetelnek géppel a tapasztalataim alapján, ez inkább csak amerikai(filmes) dolog
2015. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És milyen régóta használod? Hosszabb távon is rendesen megy? Hát, igen, valószínűleg nem fogok sokat jegyzetelni, viszont pl. egy Power Pointot kényelmesebben eltudok készíteni rajta (már ha rendesen viszi).
2015. márc. 17. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!