Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Forrasztópáka-szerelés ügyben...

Forrasztópáka-szerelés ügyben kéne segítség. Valaki? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nem melegedik be a forrasztópáka. Mi lehet a baj?Gondolom, ez kevés infó, úgyhogy írjátok meg, milyen adatok kellenek (ha kellenek), és kiírom őket. Köszi


(egyébként: szerintem nagy hülyeség, hogy csak "jól" megfogalmazott kérdéseket lehet kiírni. ezt is 6-szor ((azaz hatszor)) fogalmaztam meg, mire engedte kiírni a rendszer. Hülye dolog, nem?)


2010. febr. 16. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen páka? Betétes vagy pilanat? Szakadás a fűtőszálban szakadás a trafóban.Rossz a kapcsoló.
2010. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Betétes
2010. febr. 20. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Van áram? Be van dugva a konnektorba?...
2010. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha betétes:hiba lehet a dug. villánál a kábel szakadt lehet általában a nyélnél törik meg vezeték vagy a fütőtest szakadt. Szakadásvizsgálattal megállapitható/müszer/
2010. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te kis Edison!

A kérdést azért kell jól megfogalmazni, hogy rendes választ lehessen rá adni. Legközelebb írd be, hogy nem melegszik. És mi kitaláljuk, hogy mi az?

2010. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az ezelőtt hárommal írónak mondom, hogy nem vok hülye, tudom, hogy be kell dugni. az ezelőtt írónak mondom, hogy nem kitalálni kell, hanem lehetséges eseteket, és azok megoldásait kell(ene) írni, te kis Einstein!
2010. márc. 11. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!