Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Upc wifi routerem és...

Barts Valér kérdése:

Van egy Upc wifi routerem és amikor beírom a googlebe az IP címem, hogy ott a Felhasználó nevem és a Kódomat megváltoztassam, akkor be kell írnom az alap felhasználó nevem és Kódom Pl. :UPC1234567 Kód meg:ASDFGHJ meg is teszem de mindig rossz! Help?!

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok..
2015. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A routerbe nem a wifi-s felhasználó névvel és kóddal kell bejelentkezni. Köss rá egy számítógépet a LAN portra. A parancssorba írd be: cmd

A fekete mezőbe ezután: ipconfig

A router címét megkapod az alapértelmezett átjáró sorban.

Ezt az IP címet írd be a böngésződ címsorába. Ezután a router kérni fogja a belépési nevet és jelszót. Ez nem a wifis! Egyes UPC routereknél ez a név/jelszó kombó: admin/admin

Miután beléptél, változtathatsz a kisugárzott WIFI nevén és kódján.

A routered leírását keresd meg a neten, nekem pl az UPC oldalról letöltött Technicolor TC7200 router leírás segítségével simán ment.

Sok sikert.

2015. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Admin/admin???? DE azértköszi
2015. márc. 27. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!