Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Stereo headsetben hol szakadt...

Stereo headsetben hol szakadt meg a zsinor?

Figyelt kérdés
Nem egy olcso headsetem van de csak az egyik oldala szol. Egy ideig csak neha szakadt meg mertgondoltam erintkezesi hiba de most teljesen megszakadt. Szetszedtem es nem lattam szakadast, viszont a zsinoron van egy csomo higy ne jojjon at a lyukon. Ez a zsinor elegge meg volt huzva. Neha bele is akadtam. Sniccerrel a zsinor menten felvagtan hatha latom valahol de semmi... Otletek?

2015. márc. 27. 12:57
 1/5 Tengor ***** válasza:

Bárhol máshol is megtörhetett. Sokkal valószínűbb, hogy a jack dugónál tört meg, mint hogy a fejhallgatóban.

Be kellett volna dugni, és a kábel mozgatásával meg kellett volna keresni a hiba forrását. Most hogy már körülmetélted akár ott is lehet szakadás, plusz az eredeti helyen is.

2015. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trafó1 ***** válasza:
A dugónál szokott.
2015. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Veszel egy ilyet:

[link]


Levágod az anya csatlakozót, levágod a hibás kábelt egészen a fejhallgatóig(vagy szétszeded és leforrasztod teljesen), lecsupaszítod a végeket, a lenti ábra alapján összeforrasztod a kettőt, majd szigeteled. Újra jó lesz a fejhallgatód.

[link]

2015. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De probalgattam es nem jacknel vllt rossz hanem ahol bemegy a kabel a fejhallgatoba.
2015. márc. 27. 14:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Raadasul konzol headset nincs rajta jack.
2015. márc. 27. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!