Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan kábel/átalakító...

Létezik olyan kábel/átalakító amivel netkábelt közvetlen a telefonomba (Android, microUSB-s csatlakozó) tudok kötni?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen akárhol is a világon? Esetleg valahogy meg lehetne oldani otthoni barkácsolással?

2015. ápr. 2. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis minek tennéd ezt? Semmi értelme.
2015. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert be fogok menni korházba és ott nincsen router, de net csatlakozó van, ami működik is. Routert meg semmi kevem venni, mert ahhoz drága hogy benn tudjak netezni pár napig aztán meg otthon porosodjon egy életen át.
2015. ápr. 2. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
De NEM fog működni! Fizess elő mobilnetre!
2015. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De tényleg kéne :/

A mobilnet nekem is eszembe jutott, de a szolgáltatómnál nincs. Ezt mondjuk nem tudom hogy képzelték, de akkor sincs.

2015. ápr. 2. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
De tényleg nem fog működni!!!
2015. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért megkérdeztem hátha ismer valaki ilyet
2015. ápr. 3. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál nincs mobil NET.???
2015. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Blue mobil

Át szeretnék majd menni másikhoz de addig ez van ezt kell szeretni

2015. ápr. 6. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!