Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vodafonenál a sebességcsökkent...

Vodafonenál a sebességcsökkentés azt takarja, hogy nem nyújtanak internetet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Vodafonenál kellett rendelnem Mobilnet L díjcsomagú internetet a laptopomhoz,mert sajnos kábeles verzió nem jöhetett szóba.Az internettel nem voltak gondok,ezidáig.Csökkentették a sebességet.Gondoltam nincs is ezzel probléma,átléptem a felhasználható adatmennyiséget(12gb).Na a feketeleves ekkor jött:kb 5oldalt minden gond nélkül betöltött,de a többire azt írta,hogy elfogyott a mobilnet keretem,így ha folytatni akarom a netezést,akkor vásároljak hozzá + sebességet.AFSZ szerint viszont csak csökkentik a sebességet a keret átlépésekor,illetve gondolom be se kéne hozza azt az 5oldalt,ha nem lenne netem.Na mondom lerendezem a dolgokat,rendelek hozzá muszájból egyszeri alkalommal +1gb netet.Jhaaaa,hogy vodafone oldalt be sem hoz a net,semmit!Bezzeg a youtube,facebook stb stb marha fontosak.....Kérdem én.Akkor,mint netes átutalásos fizetést választó egyén,hogyan is fizessem majd így be a havi számlámat,ha még csak arra sem vevőek,hogy a "csökkentett " sebességű internettel egy nyomorult vodás oldal bejöjjön.

Most kezdjek el hepciáskodni,hogy ez nem csökkentés,hanem kikapcsolás?vagy mi?mert se nem kikapcsolták a netet,se nem lassították


2015. ápr. 4. 01:03
 1/2 szántóvető ***** válasza:
nekem ugyanez a díjcsomagom van,lehet netezni csökkentett sebességgel.vagyis lassabban töltődnek az oldalak,video nézésére nem használható már a lassúság miatt.kapnod kellett +100GB 00:00-06:00 között felhasználható adatforgalmat is,ilyenkor a normál sebességgel lehet netezni.szóval nem tudom hogy miért állt meg a neted,ez nem normális dolog.gondolom hogy már wifis sticket kaptál.
2015. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott estére a "probléma".Nagyon jó arc a vodafone.szerintük ugyanis nekem kell beállítanom,hogy szeretnék tovább netezni lassított sebességgel,nem automatikusan jár a lassított sebesség......
2015. ápr. 4. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!