Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kültéri fénycsöves lámpában...

Kültéri fénycsöves lámpában megéri a fénycsöveket lecserélni LED fénycsőre? 36W 2G11 fénycsövek vannak most.

Figyelt kérdés
Mennyire érné meg lecserélni?

2015. ápr. 6. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb fényerő, kisebb fogyasztás, nagyobb színhűség, hidegben is biztos bekapcsolás, és azonnal maximális fényerő.

Persze csak ha valami megbízható gyártó termékét veszed.

2015. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az előttem szóló pontosan leírta.
2015. ápr. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem. És milyen fajta fénycsövet ajánlotok ebbe a lámpákba? (jelenleg 2 fénycső van benne)

[link]

[link]

2015. ápr. 7. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lett volna, ha fotó helyett rögtön a lámpatest adatlapját linkelted volna.

[link]


Sajnos kedvenc webshopomban a kedvenc márkáimban nem találtam, 2G11 foglalathoz nem nagyon gyártanak ledes fényforrást. Amit találtam máshol, annak a gyártója ismeretlen, adatai - ha igazak - nem rosszak:

[link]

2015. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. És ennek mennyi lehet kb. az élettartama? Mennyit bírna ki napi 10-12 óra világítással?
2015. ápr. 7. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre a típusra nem adtak meg üzemórát, 15 000 - 25 000 között szokott lenni. Azt az időt szokták megadni, ami alatt a fényereje az eredeti 70%ára csökken. Persze működik még tovább is, csak egyre gyengébb lesz.

Napi 10 órával számolva 4-7 év között akármennyi lehet.

2015. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!