Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy basszusgitarom es egy...

Van egy basszusgitarom es egy torzitom, de nincs kombom, hogyan tudom hasznalni a torzitot?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
erősítő nélkül sehogy
2015. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kitámaszthatod vele az ajtót.
2015. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Rákötöd valamire, ami elektromos és van benne bemenet audio kábelnek, meg van hangszórója vagy fejhallgató kimenete...
2015. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kerdes igazabol oda iranyul,hogy nekem azt mondtak,hogy se keverőpultra,se pa végfokra nem lehet kötni egy ilyen torzitott jelet! Ez nem tudom,hogy igaz e,kérnem ebben a segitsegetek! Keverom,vegfokom van!:)
2015. ápr. 8. 06:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szabadni szabad, csak éppenséggel ordenáré fos lesz.
2015. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi a megoldás? És egyébkent miben más egy keverő előfoka+egy végfok egy kombóban lévő erősítőtől?
2015. ápr. 8. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
A láda más, szépek a kiemelései és a rezonanciái, meg a nagy membrán viselkedése is nagyon szerethező, ha 100dB körüli érzékenységű, merevebb felfüggesztésű, jónevű hangszóróé. Enélkül labor nagyon. Súlyos ekvalizerezés kellene tűrhetővé varázsolni.
2015. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gitárerősítőt a gitárhangszedő hangszedő jelére, impedanciájára, amplitúdójára tervezik.
2015. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!