Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék egy "gamer" laptopot...

Syunas88 kérdése:

Szeretnék egy "gamer" laptopot beszerezni. A maximális keretem 320e-340e Ft. Valaki ajánlana ilyen árkategóriában viszonylag korrekt darabot?

Figyelt kérdés
Az eddigi tapasztalataim alapján a legnagyobb problémát a hűtés okozta ezeknél a laptopoknál. Tudna valaki ajánlani egy konkrét típust?

2015. ápr. 7. 22:14
 1/7 egybaba ***** válasza:

bocsika, de egy profi gamer nem laposon játszik hanem asztali gépen. Egy asztali gép ugyanabban az árban minden esetbe sokkal izmosabb egy lapostól.


puszikák

2015. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a "tanácsot", nagyon jól tudom, h az asztali ilyen szempontból jobb, sőt magam is jobban szeretem, de hamarosan 200 km-t fogok ingázni 2 hetente és szeretném magam mellett tudni a munkaeszközömet és a hobbimat egyaránt.

még1x köszönöm ezt a rendkívül hasznos választ!

2015. ápr. 7. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:

apple macbook air 12"

vagy macbook pro 15"


én használtam vettem, nagyon megérte

2015. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

A macbook az mióta gémer? :D

Kérdező, Asus G sorozatot nézd meg, az bírja is a hordozást és viszonylag normális gép. MSI-ket kerüld messzire.

2015. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi az hogy mióta gamer? a legjobb procik a legjobb vga-k a leggyorsabb ssd-k vannak a macbookokban, aluminíum házban, tökéletes hűtéssel, retina kijelzővel, ezekre nem kell ráhazudni hogy "gamer" ezek alapból a legjobbak


ember hol laksz? barlangban?

2015. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor frissítsd kicsit a tudásod, az új macbookokban csak integrált vga van, amin kb. passzianszozni lehet, mást nem. Az U-s cpu-t meg a hajadra kenheted játéknál.
2015. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nézzél meg pár videót szerintem, én egy macbook air-en játszok, más világ ez
2015. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!