Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok amivel télen...

Mit ajánlotok amivel télen tudok melegíteni egy 6*3 méteres vasbúdé műhelyben? Lent.

Figyelt kérdés

Szóval télen nagyon hideg van, és úgy nem a legjobb ott lenni. Napi 2-3 órát vagyok ott. Mivel tudnák csak akkor melegíteni, ha ott vagyok? Elektromos hősugárzóra gondoltam, de ha van jobb tippetek írjátok meg. Köszönöm.

Jelenleg ilyet használok.

[link]



2015. ápr. 7. 22:35
 1/3 A kérdező kommentje:
** A búdé egy mobilgarázs.
2015. ápr. 7. 22:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valahogy meg tudod oldani a kéménykivezetést, akkor egy kis kályha lenne a legjobb. Hogy fa, szén, vagy olajtüzelésű, az rajtad áll. Ha nem megoldható, akkor egy gázpalackos hősugárzó a legjobb. Keress rá a siesta kályhára.
2015. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jaj ez egy kalács kepu radiátor
2023. márc. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!