Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Barátnőm a lapotpomon bejelent...

Barátnőm a lapotpomon bejelentkezve hagyta a facebookját én gondoltam megviccelem és felraktam a nevében egy fotót amin ő van de nagyon gáz a kép. Megváltoztatta a jelszavát. És rendőrségre fognak menni. Arendőrök letudják nyomozni hogy én voltam az?

Figyelt kérdés
Lécci fontos lenne.

2015. ápr. 11. 16:57
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne viccelj, mar ezt a kerdest is latjak.
2015. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Valld be
2015. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
persze hogy le. ip címről hallottál már? Az alapján simán bemérnek, és remélem jó alaposan leégetnek az összes ismerősöd előtt. Mert hogy te minden vagy csak barátnő nem az biztos. Azt viszont nem írom le milyen jelzők jutnak rólad eszembe mert kitiltanak.
2015. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem foglalkozik ilyesmivel, nincs mitől félj.
2015. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
71%
kulcsszavak: nemtudom nemén voltam nem voltam ott, ki az az xy? ellopták a laptopom.
2015. ápr. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
persze . Amikor az enyém törtek be az uncsi tesom beirt vmt es bum kadta a éret. És te nevezed magad barátnőnek? undorító vagy!:: remelem kiderul
2015. ápr. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyik az hogy nem kérdeztem hogy mi a vélményed te nyomorék tartsd meg mert senki nem kíváncsi rá! és egyébként is nem csináltam semmit rosszat...és ha csináltam is volna semmi közöd nem lett volna hozzá úgy hogy kussoljál el
2015. ápr. 18. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!