Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Steamen normál OTP-s bankkárty...

Steamen normál OTP-s bankkártyával lehet fizetni?

Figyelt kérdés
junior kártya lejárta utáni kiküldött paypass kártya, ezen is itt van a MasterCard logó, de nem tudom ilyen online vásárlásokhoz pl. Steamen fel tudom-e használni
2015. ápr. 14. 14:50
 1/5 Tengor ***** válasza:
MasterCardos kártyával lehet fizetni. Ha nincs letiltva a bankszámlán az on-line kártyás fizetés, akkor tudsz vele fizetni.
2015. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
átutalásokat hajtottam már végre róla (bár az nem tudom mennyire számít online fizetésnek) de ilyet ahol biztonsági kódokat, számlázási címet telefonszámot stb. kellett megadni még nem
2015. ápr. 14. 15:00
 3/5 Tengor ***** válasza:
Az nem számít annak. Próbáld ki. Legfeljebb elutasítják a tranzakciót.
2015. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem sikerülhetett mert megjelent a könyvtárban és elkezdtem letölteni, de felmentem a bankom oldalára ott nem írja hogy történt ilyen tranzakció, összegre meg pontosan nem emlékszem mennyi volt hogy csökkent-e, remélem hogy rendben van csak később fog megjelenni
2015. ápr. 14. 15:41
 5/5 Tengor ***** válasza:
Ha tudsz játszani, akkor rendben van. A számlán valószínűleg holnap fog megjelenni a terhelés.
2015. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!