Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Be szeretném szerelni az 5.1...

Benedek Arni kérdése:

Be szeretném szerelni az 5.1 es hangrendszeremet az autoba, hogyan tudnám meg oldani ezt? Mivel 220V al müködik és az autoba 12V szükséges.

Figyelt kérdés
Én ugy tudom hogy az ien erositokbe aram csokkento van , es 12 voltal mukodik , es ha van benne azt csak siman kiszedem? egyer volt egy kisseb erositom es abba igy volt . segitsetek kerlek

2015. ápr. 15. 11:48
1 2
 1/17 Osynho ***** válasza:
Nem érdemes ilyenekkel kínlódni, jó eredménye nem lesz.
2015. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De valamilyen megoldas nincsen erre? nagyon szar az autoba a zene , es bar egy ien kissebb szintu kellene :)
2015. ápr. 15. 11:55
 3/17 Osynho ***** válasza:
Drágább a leves, mint a hús. Kell egy combos 12V-220V inverter. Már itt nem éri meg a mutatvány. Aztán hova teszed a hangszórókat? Elég monyák lesz az egész. Sz.rul is fog szólni, nem autóba való a cucc. Vegyél egy használt fejegységet + egy komponens szettet. Sokkal kevesebb szopással sokkal jobb eredményt fogsz kapni.
2015. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ertem . hat igazad van , akkor mit tanacsolsz? es miket kellen venni? nem igazan ertek az ilyen cuccokhoz es el kellene egy kis segitseg. Erostito , melynomo s bar 2 hagnszoro kellene nekem , ezt hogyan kossem be? hogy lejatszorol menjen? meg kell ezen kivul valami?
2015. ápr. 15. 12:06
 5/17 Osynho ***** válasza:
Mennyi pénzed van erre?
2015. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hat nem olyan sok , de kb mennyibol lehetne megusznihogy bar egy jo kis hangzast elerjek vele? :)
2015. ápr. 15. 12:13
 7/17 Osynho ***** válasza:

A nem olyan sok nem valami pontos adat.


Használtan mondjuk:


4 csatornás erősítő 15-20e

sub 15e

komponens szett 15e

fejegység 15e

kábelezés 10e


A jó kis hangzás is elég relatív, nekem a sokkal drágább rendszerem se mindig tetszik. :D

2015. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

4 csatornás erősítő 15-20e a -4 csatornas alatt mit erteszz? 4 hangszoro csatorna?

sub 15e - ez a melnyomo?

komponens szett 15e - ez nem tudom miaz :))

fejegység 15e - ez sem tudom :))

kábelezés 10e - kabelezes az az aksirol vagy hogy legyen?

2015. ápr. 15. 12:19
 9/17 Osynho ***** válasza:

4 hangszóró csatornája van, igen. 2 csatorna hajtja a sub-ot hídba kötve, 2 meg az elsőket.


Sub = mélynyomó


Komponens szett: magas és mélyközép külön, hangváltóval.


Fejegység parasztosan magnó, bár már nem divat a kazetta. :D


Kábelezés az akksiról, természetesen, hiszen abban van az áram.


Szerintem kérj meg egy hozzáértőt a közeledben, hogy segítsen.

2015. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ertem :D es a melynyomo azis az egyik csatornarol menne?
2015. ápr. 15. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!