Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet Mac-en beállítani...

Hogy lehet Mac-en beállítani outlook-naptárat?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted? Exchange fiókot lehet beállítani, ugyanott, ahol az összes többit. Outlook.com-os naptárat nem, mert az nem az. Vagy használsz Mac-en Outlook-ot (részvétem).


Ha nem erre gondolsz, akkor fejtsd ki bővebben, mert a kérdésedre csak találgatni lehet így.

2015. ápr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Outlook.com-on ami naptár van, azt szeretném beállítani. Vagy az az exchange naptár? Windowsos telefonom van és ezt szeretném megoldani hogy ha beírok vmit a telón a naptárba, az ott legyen a mac-en is és fordítva.
2015. ápr. 22. 06:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Az outlook programot nem akarom használni, hanem a mac saját naptárában szeretném látni a dolgokat. Köszi a válaszokat :)
2015. ápr. 22. 06:52
 4/7 anonim ***** válasza:

A Microsoft nem támogatja az outlook.com-on a DAV protokollt, viszont nem működik normális Exchange szerverként sem, ActiveSync-et pedig az OSX nem támogat. Tehát röviden: ahogy te szeretnéd (oda-vissza szinkron) nem fog működni.


Annyit tudsz csinálni, hogy az outlook.com-os naptáradat megosztod URL hivatkozással, és azt veszed fel a Mac-en a naptáradban. Írni nem tudod, de látni látod (írni meg írhatod a böngészőben).

2015. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A telomon be van allitva google naptar is. Akkor erdemesebb abba irnom a dolgokat es akkor azt mar lehet szinkronizalni a mac-el?
2015. ápr. 24. 07:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem számít, melyiket használod, akkor a google jó megoldás. Egyelőre.
2015. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a google-t javaslom. Évek óta használom és azt mac-en is tudod használni. Bár én ott is a böngészőt használom erre.

De az iCalban is be tudod állítani. Viszont az iCal-ban nincs annyi beállítási lehetőség, mint a böngészőben.


Azt már nem tudom, hogy melyik megoldás működött nálam, de ma már nem is használom az iCal-t.


[link]

2015. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!