Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogyan tudnám diagnos...

S. O. S. Hogyan tudnám diagnosztizálni ezt a internet beállítási hibát, problémát hozzáértők? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már több mint 2 hete nem tudom használni a laptopom. Mivel rá próbálok kapcsolni a Chrome rá de az alábbi szöveget dobja és egy kis Dino jelenik meg: Nem sikerült kapcsolódni az internethez. A Google Chrome nem tudja megjeleniteni a weboldalt , mert a számítógépe nem csatlakozik az internethez.

RÉSZLETEK: Megprobálhatja diagnosztizálni a problémát a következő lépésekkel: Start> Vezérlőpult> Hálózat és internet> Hálózati és megosztasi központ> Probléma megoldás (lent)> Internetkapcslatok menüpontra.

Hibakod: ERR_INTERNET_DISCONNECTED

Én ezt mind meg csináltam és újra indítottam a laptopot. De semmi változás. :( A youtube on is néztem videókat ami esetleg segített volna de nem használt. Netem az biztos van és jó. (Wifi)

Valaki ha tud kérem segítsen, mert kell a tanulasomhoz! Előre is köszi.



2015. ápr. 17. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Wifi nélkül, kábellel próbáltad?
2015. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ..
2015. ápr. 17. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A wifi be van kapcsolva a laptopon? Látja a laptopod a wifi eszközt?
2015. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki...
2015. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Így sem jó
2015. ápr. 26. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!