Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem nyomtatja ki a...

Miért nem nyomtatja ki a szöveget a nyomtató?

Figyelt kérdés
Bármilyen oldalt próbálok kinyomtatni, csak a dokumentumban lévő ábrák kerülnek a lapra, a szöveg meg nem. A tesztoldalra is cssk a Windows logot nyomja rá. Próbáltam már újratelepíteni, nyomtattam több gépről, különböző programokból, újraindítottam mindent, de semmi változás. Pár hete használtam utoljára, alkor még semmi gond nem volt.
2015. ápr. 19. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Cseréltél patront?
2015. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, patronokkal minden ok. Színtesztet nyomtattam, az jó lett.
2015. ápr. 19. 15:01
 3/4 anonim válasza:
Nem írtad meg, milyen nyomtatód van, de pl. sok Canonnál az ábrákat másik patronnal nyomtatja, mint a szöveget. Valószínű bekrepált a fekete patronod, ami a szövegnyomtatásért felelős.
2015. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Canonról van szó. Elvittem már szervízbe és ott azt mondták, a nyomtatófej ment tönkre benne.
2015. máj. 1. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!