Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vírust kaptam egy msn-es link...

Vírust kaptam egy msn-es link től. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Tudtam hogy az ilyen linkek vírusok de azok mind angol szöveggel voltak.Most kaptam egy linket az volt kiírva:Nézd meg tök király :D és valami youtube-os weboldalcím.Rákattintottam.Hát sajnos rá***tam.Megváltoztattam a jelszavam és valami MSN virus removal-t futtattam ami nem talált semmit.Aztán ujra bejelentkeztem msn-be.10 Percig Semmi már örültem hogy jó.Erre megint megfagy és küldi a linkeket mindenkinek.Van valami megoldás?
2010. febr. 21. 00:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és pont ugyanez van nekem is mint amit az alattam lévő kérdésben megfogalmaztak.NOD 32-őm van nekemis.
2010. febr. 21. 00:30
 2/9 anonim válasza:
100%

[link]


SUPER Anti-Spyware, a fenti linkről letöltheted, sokaknak ez segített.

2010. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Virus Cleaner, MSN Cleaner, ingyenes progik, már nem tudom, honnan szedtem le őket, de google-ba beírod, és kiadja.
2010. febr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ja, és Avast!-ot használj inkább. Gyakrabban frissít, mint a NOD32. És nagyon kemény, inkább mindent befog, de vírust nem enged be.
2010. febr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is rákattintottam a magyarra először, de nekem megkérdezte, hogy futtatni akarom-e, és onnan már tudtam, hogy hopsz, ez is egy vírus..

Amúgy nekem se a Nod 32, se az Avast nem vált be sima vírusirtásnál... Én most Windows Security Essentials-t használok, ez úgy-ahogy jó..

Egyébként szerintem mindenképpen töröld le az msn-t [mint programot] a gépedről, és telepítsd újra.

2010. febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

sajno smostanában rengeteg vírus szaladgál msn-en a jószándékú emberek áldásos tevéklenysége nyomán.

próbálj meg egy dologot, mert sokszor sgít! egy jelszócserével sok minden meg szokott oldódni, ha mégse, akkor én újratelepítést és erős vírus (és féreg!!)írtó progit ajánlok azonnal

2010. febr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az MSN vírus általában úgy érkezik egy nem elérhető barátodtól link formájában, ha erre klikkelsz, akkor a te géped is vírusos lesz, és ezt a jelenséget fogja mással tenni. Nem megoldás az újratelepítés, mivel a szerverről jön a link (hiszen nem vagy elérhető és mégis küldi a linkeket).

Egy megoldás van csak rá: MSN_Photo_Virus_Remover.exe


Többiek hozzászólásában található progik baromságok!

2010. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt a letölthető link:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hmmm!? Avast és egy plusz tüzfalat beépitenni van egy két hasznos program ja és nemlasitja a gépet sem a netet.
2010. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!