Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet elintézni azt,...

Hogy lehet elintézni azt, hogy a fülhalgató ne szóljon, de tönkre ne menjen?

Figyelt kérdés

Van egy füllhalgatóm, 1-1,5 évig jól működött majd a jobb része elkezdett recsegni, vissza akartam vinni kicseréltetni, mert garancia még volt rajta. De azt momdták, hogy amig működik (el nem némult legalább az egyik fele) addig nem cserélik ki.

Rákötöttem a hangfalamat és teljes hangerővel szólaltattam, mindig csavargatom a kábelét de nem tudom elnémítatni.

(Ha külső sérülés éri nem cserélik ki)



2015. ápr. 20. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rongáláshoz nem adunk segítséget, viszont szerintem téged felültettek.

Ha hibás (márpedig az), akkor javítaniuk kell. Adjanak jegyzőkönyvet, hogy miért nem javítják (nem fognak, mert kellene).

2015. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem se hagyd lerázni magad ezzel a szöveggel. Ha egy termék még garanciális, akkor nem csak akkor kell kicserélniük vagy javíttatniuk, ha nem működik, hanem akkor is, ha nem megfelelően, nem rendeltetésszerűen működik.
2015. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egész véletlenül arra tévednél egy sportos haveroddal, aki csak ott van és nem vidám egyáltalán, és tök normálisan, mint amikor egyedül mész, elmondanád, hogy így tényleg nem lehet használni, elolvastad a garanciapapírt és a vonatkozó törvényeket, meg kell javítaniuk vagy ki kell cserélniük.
2015. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam 3x de mindig mondják hogy erre a fülhalgatóra ilyen a garancia. Mondtam nekik, hogy ez olyan mint ha a tévénél elmenne a kép de nem cserelnék ki mert még be lehet kapcsolni. De nem cserélik...
2015. ápr. 21. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedd szét, és a beljsejében tegyél kárt
2015. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelem.

Előtte szólj az üzletben, hogy oda fogsz menni.

2015. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!