Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy simson s51 enduróban az...

Egy simson s51 enduróban az akkutöltés és a féklámpa nem működik?

Figyelt kérdés

Ennek kapcsán a fesszabályzót kicseréltem és még így se működik! Szerintem a tekercsekkel van gond! Utána néztem és azt írták hogy van egy tekercs csak a töltésnek és a féklámpának egybe! Ez igaz és ha igen akkor egy tirisztorosnál az alaplapon melyik (helyileg) az a tekercs mert akkor kicserélném????? Ja és hogyan kell ezt kicserélni???


A válaszokat előre is köszönöm!! :)



2015. ápr. 21. 15:26
 1/1 S70E válasza:

Hali!Jól gondolkodsz,valószínüleg a 21

W-os tekercs a ludas a dologban.Ha van(feltételezem)hátsób világításod,akkor elvileg 12V-os a géped.Ami még szóba jöhet,az az egyenirányító diódahíd,amit a légszűrőházban találsz(egy alumínium"kocka" 4 csatlakozóval.Esetleg ennek a testelését is ellenőrizheted(barna v fekete vezeték).Ha ott minden rendben,akkor a tekercset arról ismered meg,hogy 2db vezeték van rákötve.Ha a vezetékek ne szakadtak,és a forrasztások is rendben vannak,akkor a tekercs a rossz.

2015. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!