Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem mennek magas beállit...

Miért nem mennek magas beállitáson az ujabb játékok?

Figyelt kérdés

Sok embernek szerintem gyengébb a gépe mint az enyém és mégis jobban viszik a játékokat (vagy pedig valamit nem értek lehet..),olyan esetet is láttam pl,hogy ugyancsak 4 magos gép csak kisebb frekvenciáju proci,1gb-os videokártyával és ugyancsak 4gb ram-al ugyanazt a játékot jobban full-on tolja, nekem meg minimumon megy max..

Vagy mint pl a Far cry 4, az egyik haveromnak dual core-os procival 1gb-os videokártyával s 4gb-os rammal viszi normálisan,nekem meg nem megy!

Az én gépem:

[link]

Amd athlon ii x4 635 2.9ghz

Alaplap: Foxconn 2aa9

AMD radeon HD 5570 2GB

4Gb ram ddr3

Uj driverek telepitve vannak!


Javaslatokat szeretnék,hogy mit lenne érdemes cserélni,mi gyengébb szerintetek a gépnél ami visszahuzza a gépet!

És azt is,hogy érdemes lenne még 4gb ram-al bőviteni?

Mert szerintem az nem fog olyan sokat segiteni,hogy normál beállitásrol high-on menjenek a játékok..Amugy meg a GTA V legalacsonyabb beállitáson kb 30fps-el megy, a Farcry 4 meg szinte sehogy sem...

Minden választ örömmel fogadok!SZép napot!



2015. ápr. 22. 04:28
 1/6 anonim ***** válasza:

"dual core-os procival 1gb-os videokártyával"

Innen is látszik, hogy nem a videomemória mérete a lényeg, a hd 5570 egy belépő szintű kártya volt, amikor megjelent 2010 februárjában.

2015. ápr. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
Azzal a vga-val csoda, hogy egyáltalán elindulnak a játékok. Elég sok jóval erősebb 1gb-os vga létezik, gondolom haverodé is ilyen.
2015. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 meszike91 ***** válasza:
Mindent cserélni kéne a ramon kívül.
2015. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a videokártyánál mit kell nézni? az orajel fontosabb?
2015. ápr. 22. 21:06
 5/6 Osynho ***** válasza:
A vga-k nagyon összetett hardverek, rengeteg tényező befolyásolja a teljesítményüket. Az a gyorsabb, ami gyorsabban futtatja a játékokat. :D Érdemes olyan teszteket nézni, ahol valós alkalmazásokkal hasonlítják össze őket.
2015. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne gepigeny.hu-n ellenörizd mert ott csak a VGA órajelét nézik.Esetleg ezen: [link]
2015. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!