Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az alábbi 10 feladaton múlik...

Az alábbi 10 feladaton múlik a továbbjutásom 12. évfolyamra, de értelmezni is képtelen vagyok a feladatot, ebben kérném hozzáértők segítségét?

Figyelt kérdés

Ez már nekem egyetemi szintnek tűnik, nem is értem miért kérik 11.-ben informatika szakon, de a nagyobb baj, hogy bele sem tudok kezdeni. Legjobb esetben is 1.2-re állok, szóval ezen múlik minden.


Itt lenne tehát a feladatsor. A karikákat hagyjátok figyelmen kívül, nincs jelentősége.

[link]


Ha esetleg valakinek ez annyira menne fejből, hogy simán belinkeli a megoldásokat ide, merthogy rávezetésből nem fogok előrébb kerülni az biztos, megbeszéljük mikor járok arra és meghívom egy tál kaviárra, vagy amit szeretne. Minden esetre köszönöm előre is!



2015. máj. 2. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egyetemi szint, és 1 perc guglizás után 3 kérdésre tudtam válaszolni. Ha nincs benned ennyi kitartás / szorgalom / intelligencia, nem érdemled meg a 12. évfolyamot! :) Sok sikert!
2015. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De szeretem ezt az oldal. Köszi!
2015. máj. 3. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!