Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » H. Ahol a 4 pines foglalat...

H. Ahol a 4 pines foglalat van ott van felette egy kondi. Valaki megtudna mondani a kondi adatait mert nem akarom felrobbasztani. MSI MS-7507 VER.1. 0 ilyen alaplap?

Figyelt kérdés
Http://kepfeltoltes.hu/view/150504/msi_945gcm7_motherboard_ms___7507_intel_945gc_lga_775_socket_t_ddr2_microatx_1_lgw_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

2015. máj. 4. 09:57
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


Jó lenne csak a kondit lefényképezni. Ez az oldala jó lesz, mintha 6.3V-ot látnék rajta (az kb reális, bár 10-16V-osat szoktak rakni, hiába 3.3V-ot kell bírnia). Az értékét uF/microFarad) viszont nem tudom leolvasni. 1000-2200uF körüli szokott lenni. Nem teljesen igaz, de mivel úgyse lesz túl nagy választék így bármelyik olyan elkó jó lesz, ami 6.3V, 10V vagy 16V-os és a ráírt kapacitásnak (uF) megfelelő értékű, vagy attól kicsit nagyobb értékű. A fizikai méretre figyelj oda. Én a képről 10 vagy 12mm átmérőnek mondanám, és 16 vagy 20mm magasnak. Az átmérő ne legyen nagyobb, mert a hűtő nem fog elférni. A magassága talán lehet több, de az meg a hűtőtől függ.

2015. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

koszonom az eddigi valaszt

meg csak annyi hogy akkor gondolom az jo kondi lessz amit talaltam 100uf 16v

2015. máj. 4. 21:18
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Akkor jó a 100uF/16V, ha ott 100uF vagy kisebb értékű van. Ha 1000uF helyére akarnád tenni a 100uF-et, az esetleg nem túl stabil tápot fog biztosítani a provinak vagy más eszköznek, ami lefagyáshoz vagy meghibásodáshoz vezethet.
2015. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!