Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri várni nagyobb számítást...

Megéri várni nagyobb számítástechnikai beruházásokra a Black Fridayig? És ha igen, akkor hol van ilyen akció Magyarországon?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert tavaly egész novemberben ez hypeolták és ideje lenne beszereznem egy új gépet

2015. máj. 24. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a családban novemberben lett felvetve, hogy kell még egy laptop, mert 1 meglévő kevés, hát várjunk black fridayig. Bestbytenál vettem a 70ezres HP laptopot, 100 volt az eredeti ára, máshol sem kaptam volna meg 90 alatt, de még most se nagyon. Tehát megérte, én idén telefont veszek, mondjuk még nem biztos hogy pont akkor, de ha lesz jó akkor igen. Emag, Bestbyte, MM, Edigital(tavaly rossz volt), itt szerintem biztos lesz, meg még jó pár helyen.
2015. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 colos tabot pont black fridaykor kaptam 47000ft karácsony után és még most is 60000ft körül van az ára
2015. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Január elején van a CES, ott mutatják be az új termékeket a gyártók, amik február-március környékén már a boltokban vannak és lenyomják a régi (értsd: előző évi) termékek árát. A Black Friday ennek a folyamatnak egy előrehozott verziója, amivel ki tudják használni a karácsony előtti vásárlási lázat, plusz még akkor elmondhatják a cuccról, hogy csúcsmodell, ami 1 hónap múlva már nem lesz igaz.

Szóval igen, megéri kivárni, májusban nem akcióznak.

2017. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!