Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az elektromos gitárom erősítőj...

Az elektromos gitárom erősítője nem működik megfelelően, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy Joyo DC-15 erősítőm van. A múlt héten nem volt még vele gond, most viszont pár nap kihagyás után elővettem a gitárt, és valahogy más a hangzás. Halkabb, és nincs is valami jó basszusa. Inkább ilyen zörgés, sziszegés féle utóhang. Mitől lehet ez? Egyáltalán ez az erősítő vagy a gitár hibája?

2015. máj. 31. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán ez az erősítő vagy a gitár hibája?"


Ezt csak te tudod eldönteni... Egyébként nem nézlek hülyének, tényleg, de nem lehet, hogy elállítódott?

2015. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem állítódott el, de megoldódott a dolog. Nem tudom mi lehetett a gond, kihúztam a kábeleket, elraktam őket, meg a gitárt is, utána egy 2 óra múlva megint elővettem és akkor már nem volt semmi baj.
2015. jún. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!