Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kitisztittassam a légkondit,...

Kitisztittassam a légkondit, ha alig használtam tavaly?

Figyelt kérdés

Tavaly alig haszáltam a légkondit, a tisztiása 7000 ft lenne kiszállással. Azt mondta a légkondis, hogy azért fontos a légkondi tisztitása, hogy a baktériumok, gombák, stb. megtelepednek a légkondiban, ezért használat előtt évente 1x ajánlatos kitisztitani, szűrőt cserélni.

Én ezt a 7000 ft-ot szeretném megspórolni, ha lehetséges, persze az 1 éves fiam egészségét nem kockáztatnám, ha bacikat fúj a légkondi, inkább kifizetem a 7000 ft-ot.


2015. jún. 4. 09:11
 1/7 szántóvető ***** válasza:
megbetegszetek,tisztíttasd ki.
2015. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Túl szűkszavú voltál, igy most nem tudom, hogy irónikusan irtad vagy sem. :-)
2015. jún. 4. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
1 éves gyerekkel inkább fizesd ki, meg amúgy is, de a gyerek miatt fokozottan fontos.
2015. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A légkondi belseje általában nedves.Ami kitűnő táptalaja a fentebb említett gombáknak, baktériumoknak.Ne kockáztasd a fiad egészségét.

Várlak szeretettel: a légkondis :-P

2015. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:

mit írjak még?hogy fújja be a lakásba a különféle kórokozókat?ti meg be fogjátok lélegezni?

[link]

2015. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A légkondiszerelőd anyagi okokból lojális hozzád. Elvégre ebből él.


A légkondiban valóban élhetnek bacik, melyek megöltek már néhány nyuggert, legyengült szervezete, de ha a világ annyira veszélyes hely lenne, mint ahogyan az előttem kommentelő légkondiszerelők mondják, akkor mind megalnánk.


Ha gondolod, vegyél egy légkondi sprayt egy ezresért, és fújd be a gépet vele.

De enélkül is épp annyi esélyetek a hirtelen halálra, mintha egy fertőzött kullancstól kapnátok Lyme-kórt. No jó, picivel kevesebb.

2015. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tisztítsd ki

de tapasztalatom szerint 7000ért gányolás van,

15e-nél kezdődik aki tényleg ki is takarítja

2015. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!