Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1200 Ft-os powerbank jó lehet...

1200 Ft-os powerbank jó lehet egy hetes használatra?

Figyelt kérdés
Már nézegettem őket a neten, mikor megláttam egy "100 forintos" üzletben 1190 Ft-ért. Már nem emlékszem, mekkora mAH volt ráírva. Egy hétig kellene 2 telefont töltenünk, amikkel főleg csak fényképeznénk, és max. napi egyszer telefonálnánk. Ennyit lehet, hogy kibírna?
2015. jún. 5. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

Olcsó húsnak híg a leve, ezt bizonyára te is tudod.

Ha optimista vagy, akkor tudd meg mekkora mAH-s a bank és a telefonok akkuja, majd számold ki, hogy mennyi töltést bír ki.

Ha realista akarsz lenni, akkor gagyit ne vegyél és a számolt értéket csökkentsd kb 1 töltéssel a tökéletlenségek miatt.

Meglátásom szerint az 1200 Ft-os akku max buta telefont tudna egyszer-egyszer feltölteni, és mivel azokat ritkábban kell, elég is lenn egy hétre. Okos telefonnal szerintem esélytelen.

2015. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb egyszer töltenéd fel vele a telót. Olyan 2000 mahes lehet.
2015. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
helyedbe napelemes powerbankot vennék, és probléma megoldva a napelem feltöli a powerbankot és már azt töltesz róla amit akarsz, érdemes megnézni a maH -kat is mivel ha a PB-é kevesebb mint egy mobilé akkor felesleges megvevnni, most néztem 50 000 maH -asat 30 eur-ért a mobilom aksija 3000 maH ugyh 16 töltés amit napi egyszer töltöm ugyh. 16 napra elegendő energiát eltárol számomra, meg beleszámitanám azt is, hogy ha wifi nincs bekapcsolva sokkal jobban birja a mobil mert az nagyon meiriti az aksit
2015. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50000 mAh kamu. 5 ezret sem tud az.
2015. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1200ért 3db normális tölthető ceruzaelemet nem kapsz, nem hogy powerbankot ami elmegy 1 hétig...
2015. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!