Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Családiházba szeretnék klímát,...

Norbi658441 kérdése:

Családiházba szeretnék klímát, pár típust tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Még különösen nem foglalkoztam ezekkel a berendezésekkel,márt 2éve átköltöztünk egy családiházba,és minden nyáron nagyon meleg van.Úgy volt,hogy a mostani benti rolókhoz még szereltetek +kintieket is,de állítólag az jóval drágább lenne,mint egy klíma berendezés.Nézegettem pár klímát,de még mindíg nemtudom,hogy mi a jó,és mit kell figyelni.Én a Samsung márkákat nézegettem,ha lehetne ilyet szeretnék,mert több eszközünk is Samsung és láttam,hogy valamelyik Wi-Fi-s,de pontosabban nemtudom,hogy milyen opciókat ad hozzá,gondolom távirányító.A hely,ahova kellene,azaz konyha+ebédlő+folyosó(ezek nincsenek elválasztva ajtóval)összesen 100négyzetméter,ez kb.300köbméter.Valami olyasmit szeretnék venni,ami halk(estére),megbízható és lehetőleg a fogyasztása ne legyen vészes.Fűtésre nem használnám.Max.300ezer forintra gondoltam,szerintem ennyiért már lehet kapni valami jót.

A válaszokat előre is köszi :D



2015. jún. 7. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

1., felejtsd el a samsungot

2., szakember kell neked

3., fujitsu inverteres klímák jók

2015. jún. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Daikin a legjobb márkanév légkondiknál, és inverteres típust kell választani, hogy halk legyen és takarékos. 100m2 elég nagy, nekünk ehhez kettő van, de talán egy is elég lenne.
2015. jún. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én a Samsung AR5000-et nézegettem,de akkor szerintetek ez rossz döntés lenne,a Samsung ennyire romlandó dolgokat gyárt?
2015. jún. 8. 20:13
 4/4 anonim válasza:
Fogalmam sincs hogy milyen a Samsung, több ezzel foglalkozó ember mondta, hogy ezen a területen a Daikin a legjobb.
2015. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!