Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ASUS X552CL-XX317D-ről vélemén...

ASUS X552CL-XX317D-ről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


Megéri? Hány évig birja? Laptopvásárlás van betervezve, de egyszer egy Lenovo-val jól átvertek, hamar elromlott, van egy ASUS is, az már vagy 7 éve tökéletesen működik.

Szóval komolyan érdekelne :)



2015. jún. 15. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:

Mire is kéne?

Amire általában az emberek használnak egy laptopot: internet, youtube, filmnézés, facebook, Gimp (Genius mousepen I608 amúgy jó hozzá?)

Túl komoly gamerkedést nem folytatnék rajta, max olyasmi játékok mint a Need for speed world.

Fontos, hogy ne fagyjon le.

HP compaq6910p-hez képest azért ezerszer jobb igy első olvasásra is szerintem. (ennek és egy Dellnek az árából lenne meg)

2015. jún. 15. 12:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, a bolt nem ajánlott, mert nem adnak rendes garanciát, azt hiba esetén Romániába kell visszaküldeni,

Az Asus X szériája nagyon gyenge minőségű, a nyomába sem ér Hp 6910pnek, nekem is ilyen van, T8300al, ami gyorsabb, mint ami abban a vacakban van.

Billentyűzete besüllyed egy kis nyomásra is, nem strapabíró.

Ennyiért jó minőségű használt üzleti gépet lehet venni, ami nem egy kategória ezzel az Xes Asusal.

2015. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt a link, hogy a T8300 gyorsabb:

[link]

2015. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Emagról semmiképp nem rendelném, úgy gondoltam itt kikeresem aztán valahol megveszem, ismerősöm már megjárta ezt. De akkor felejtős. Pedig igy leirásban nagyon szimpi volt, azért is irtam ki ide hogy ne kapkodjam el.

Ezzel a HP-vel annyi bajom van, hogy múltkor letöltöttem egy filmet és úgy lelassult és fagyott, hogy meg sem néztem hanem kitöröltem. Kevés a memória, na meg hosszú i azért nem ártana. Meg kamera sem.

Használt üzleti gépet úgy hallottam, nem szerencsés venni, mert azokat egész nap nyúzzák.

Te látom vágod a témát, milyen gépet ajánlanál, ami megbizható, nem fagy le és a fentebb emlitett használatra megfelelne? Na meg a gatyám ne menjen rá.

2015. jún. 15. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

"Használt üzleti gépet úgy hallottam, nem szerencsés venni, mert azokat egész nap nyúzzák. "

Nem éppen, viszont ki kell bírniuk károsodás nélkül a hurcolást, a lassulás valami kártevő miatt lehet.

Mennyid van rá?

2015. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!