Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopomat összekötném a TV-...

Gefe52 kérdése:

Laptopomat összekötném a TV- vel, HDMI kábellel hogyan kell? Komplikált? Vagy csak bedugni, és kész? (mindkettőn van aljzat)

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 14:25
 1/6 Tengor ***** válasza:
Bedugod. Az oprendszer valszeg feldob egy ablakot, hogy érzékelte az összekötést és neked meg kell adni, hogy milyen módon szeretnéd használni a TV-t: csak a TV, csak a monitor, vagy mindkettő és ha mindkettő akkor ugyan azt akarod látni rajtuk (klónozás) vagy teljesen mást (kiterjesztett)
2015. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ricsix11 ***** válasza:
Tengor ez hulyeség bedugod behoz egy varázslót végig mész és át váltasz hdemire ugyen ez van a teloval és ez tapasztalat
2015. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ricsix11 ***** válasza:
De a cask tv vagy mindkettő igaz
2015. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tengor ***** válasza:

Igazából nem derült ki, hogy milyen oprendszerről van szó, és mivel én konkrétan Win 7-ről írtam, amivel nem lehet telefonos tapasztalatod nehéz kijelenteni, hogy valótlan, amit írtam.

Más oprendszereknél persze más lehet a felület ezt nem állítom, de a lényeg ugyan az.

2015. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ricsix11 ***** válasza:
én win 8rol irtam :( akk bocsi a kötöcködésért
2015. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek KÖSZI! csak összedugtam és minden működik...hang kép OK!
2015. jún. 19. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!