Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számítógép 3 sípolás?

Számítógép 3 sípolás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy mostanában a gépem lefagyott. Sokszor el sem indult, vagy ha igen átváltott egy random színre a kép és a gép kinyomásán kívűl semmit sem tudtam csinálni. Ez egy pár ujraindítás után megoldódott ha megbirizgéltem hátul a HDMI kábelt, de tegnap meguntam és ujratelepítettem a gépem. Ezután felraktam rá az alap dolgokat, drivereket, de ma megint azt csinálta, hogy a kép elszíneződött. Ekkor kinyomtam, kihúztam a HDMI kábelt, de mikor visszadugtam és elindítottam csak annyit csinál, hogy sípol 3 hosszút 1 nagyon rövidet, majd újraindul. Ezzel mit lehet kezdeni? Nem értek ehez szóval ha lehet úgy írjatok le, hogy egy hülye is megértse. :) köszi előre is

2015. jún. 16. 13:02
 1/3 anonim válasza:
Nekem már volt ilyen esetem, én akkor megigazítottam a videókártyát és jó lett.
2015. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh na ahoz jol szet kell szednem mindent :( De remélem megoldja és köszi a választ!
2015. jún. 16. 13:56
 3/3 anonim válasza:
Szívesen, de ha felrobban CoD közben akkor ne rám fogd! (csak viccből mondom, nem fog felrobbanni!)
2015. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!