Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Magas az elektroszmog a...

Twisty1986 kérdése:

Magas az elektroszmog a lakásomban külső környezeti hatások miatt. Wifi-ről van szó. Az alumínium szúnyogháló dupla rétegben mennyire lenne hatékony védekezés ez ellen? Most gondolkodom hogy a 2. réteget Vas szúnyoghálóval vinném fel.

Figyelt kérdés
Egy réteg alu egy réteg vas háló. Már megvettem az alu hálót. A vason gondolkodom. Melyiknek van erősebb árnyékoló hatékonysága ? Alu, vagy vas háló? :)

2015. jún. 17. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Alu!
2015. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Magas az elektroszmog a lakásomban külső környezeti hatások miatt."

Kedves kérdező, ez miben nyilvánul meg? Honnan tudod, hogy magas az "elektroszmog" a lakásban? Megmérted? Milyen mérőberendezéssel, annak milyen konfigurációjával?


A mért értékek magasabbak voltak (amit eléggé kétlek) mint az egészségügyi határérték ( [link] )?


"Wifi-ről van szó."

Ez miért külső környezeti hatás?


Nem mellesleg kedves kérdező javaslom figyelmedbe az alábbi szakmai írást:

[link]

illetve az alábbi ismeretterjesztő videót:

[link]

2015. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Költözzön máshova.
2016. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Kern Andrást idézve: elfogtam egy levelet:

"Az a baj, hogy a magyar köz emberek, félre vannak vezetve. Az elektoszmog a légkörben levő káros elektromágneses kisugárzások. A káros elektromos kisugárzás pedig az elektromos vezetékben szándékosan generált rossz energia. Sajnos ezen rossz energia napjainkban sok helyen létezik. A huszadik és a huszonegyedik század legalattomosabb fegyvere. A káros elektromos kisugárzás jelenlétével külön külön is fel lehet erősiteni a rádióhullámokat, a mikrohullámokat és a lézer sugárzást. Mivel az a káros elektromos kisugárzás elvileg nem létező rossz energia, ezért mondhatom biztosan, hogy szándékosan generált. Erre a rossz energiára nincs szükség, kizárólag civilizációs betegség tüneteket majd egészségkárósodást, nem egy esetben halált okoz. Kérdezem én akkor miért is létezik? Elgondolkodtató ugye? Nincs rá szükség, nem is létezhetne, de még is van. Az áldozatok szenvednek a kivitelezők pedig örömködnek. Mert valakik létre hozzák ezt a rossz energiát. Miért is? Talán a jogtalan haszon szerzés céljából? Érdekes és logikus, nem de?"


Sajnos ebből a levélből is látszódik, hogy annak ellenére, hogy az iskolákban a tanárok "vért izzadnak" a nebulók oktatására, milliókat, milliárdokat költünk kutatóintézetekre, az ezoterikus, new age-es baromságok mennyire át tudják hatni az emberek agyát.

2016. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AttilaLIX ***** válasza:

Próbálj meginni(napi) kb 2L vizzel 10-12000Mg C-vitamint.Én már többféle módot kipróbáltam,de az ekektroszmog még mindig ittvan !!!Az Aszkorbinsavról itt olvashatsz : [link]

Ha egészségkárosodott vagy,becses értelmiség lohol a sarkadban,hasonló mérgezéssel :: [link]

A C-vitaminról itt irnak,az oldal alján :: [link]

Ha elektroszmogra tippelsz,a pia,és bagó azonnali mellőzését javaslom !

2017. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamiért kedvelnek engem az égiek - megint elfogtam egy nem privát jellegű privát üzenetet:

"Szeva .Ha nemzavarlak,feltennék néhány kérdést az elektroszmoggal kapcsolatban.Sajnos fel kell tételeznem,hogy egyidőben kb 7-8 hivatali helyről is figyelhetik lépteim. Szerinted az ijen ténykedés,ami több éve tart,a több GPS,vagy tudja a teremtő,hogy mijen sugárzás.............intenzivebbé,vagy érzékenyebbé teheti e az idegrendszerem ?? Itt olvastam egy érdekes mérgezésről : [link] Itt fent olvastam egy beirót,hogy fém szúnyoghálót rebesget !!! Nem akarnám,hogy azthidd,hogy megőültem,de én ijenre feküdtem,és ijennel is takaróztam. Csak kipróbáltam,1-2 hétig működött,tehát tudtam aludni !!! Nagyon örültem a linkjeidnek,mert a "mélyben" alvást kb két hétig kipróbáltam,vagyis a pincémben ágyaztam meg,és elektromos hőmatrac segitségével,minden alkalomkor nagyon jót aludtam !! A veséim viszont , kb 1.5 hétre elkezdtek fájni,igy ezt a próbát is feladtam. Jut eszembe,a lenti hőfok 12c volt,ennek ellenére a hideg (fefekvésemkor), azonnali lemelegedést tapasztaltam. Kb 6h tájékán ébredtem fel,de rögvest feljöttem,mert a pizsamám nyirkos lett a verejtékemtől.Ez a próba is működött !! Van egy harmadik : Ha éjfélig sem tudok elaludni,beülök az autómba,és kb 8km-re levő kisvárosba gurulok. Ott nincs fűtés,hasonló a hőfok mint a pincémben,de ugyanúgy pillanatok múlva lemelegszem,és kb 10perctől egészenn reggelig alszom !! Tehát ez a próba is működik,tehát jóeséllyel tippelek arra,hogy elektroszmogban,vagy ennek központjában élek. Mit tennél a helyemben ?? Én közel vagyok a 60-hoz,innét nincs módom elköltözni,anyu közel van a 80-hoz,ő végképp kimozdithatatlan !! Ja...........ő sem alszik évek óta,és mindkettőnknek keringési baja van. A szomszédaim dettó !! Még egy negyedik próbálkozásom : Iszom naponta kb 2L vizet 5-8000mg C-vitaminnal. Ezt a kúrát kb 4 hónapja kezdtem,ekkor 10-12000mg-ot ittam. Úgyanojan a tünetem,vagyis 1-2hónapig jó volt a közérzetem,és tudtam is aludni. Mára kb 3000mg-ot iszom,mert a gyomorsavam néha túlteng !!! Láttam a videód,vagyis hihető,hogy a mobiltornyok nem túlvezéreltek !!! Sőt...........a múlthéten felhivtam a NHH,vagyis a Nemzeti Hirközlési Hatóságot. Ők lebeszéltek a mérésről. Én főképp a fenti linkben levő mérgezésre tippelek. Szerinted,ijen jellegű kontrolt hol kérhetnék ??Igaz tiltott,de létezik Mobilblokkoló.: https://tinyurl(pont)com/m8hm9gh Szerinted ez a kütyü segitene e az éjszakai alvásomkor ?? A szomszédaim mind távolabb vannak,mint 20m,tehát öket nemzavarná,és én csakis éjszaka akarnám használni !!!Nagyon megköszönném,ha válaszolsz,sajnos érdekessé vált az életem . Szeva."


Kedves Attila megpróbálom összefoglalni,

1. Próbálj meg tartózkodni az áltudományos oldalaktól. Az általad említett "lúgosító ételekkel" foglalkozó oldal is egy nagy blődség. Erről bővebben itt írnak:

* [link]

* illetve [link]


2. A nagydózisú C-vitamin nem csodaszer: [link]


3. Az általad citált cikk is tele van butaságokkal:

* "Dr." Robert O. Young nem doktor, nem rendelkezik rendes államilag el [link] ismert egyetemen szerezhető doktori fokozattal.

Bővebben erről:

- [link]

- [link]

* "A mobiltelefon egy mikrohullámú adóvevő, másodpercenként a milliótól a milliárdokig terjedő rezgésszámban bocsát ki mikrohullámú energiát." - nagyon tág frekvenciatartományt (1-1000 MHz) adott meg a szerző, ráadásul rosszul. A mobiltelefon - rendszertől függően - 900/1800/2100 MHz-en forgalmaz

* "Rákot okozhat." - közvetlenül nem, mert nem ionizáló sugárzás

* "Egy sejtbiokémiai lap szerint" / "Olasz tudósok kimutatták" / "Az embert érő mikrohullámok és a rák közötti kapcsolat évek óta dokumentált." / "A Motorola azt tanácsolja" / "A legújabb kutatások megerősítik" / "1993-ban az amerikai távközlési ipar 25 millió dollárt költött kutatóprojektekre, hogy bebizonyítsák, a mobiltelefonok biztonságosak. Azonban a tanulmányok éppen az ellenkezőjét bizonyították." / "A Volkswagen arra figyelmeztetett" / "A Utah-i Egyetem kutatói szerint" / "A hidegháború idején a szovjetek sugározták a moszkvai Amerikai Nagykövetséget, kettősnyalábú, alacsony sugárral." / "A finnországi Sugárzás-és Nukleárisbiztonsági Hivatal jelentése szerint" - ezek egyikéről sincs semmilyen releváns forrás. Amiről meg talál az ember, arról meg kiderül, hogy nem pontosan fedi a cikkben leírtakat.


4. Mobilblokkolót ne vegyél. Egyrészt eleve félsz a sugárzástól és ezzel az eszközzel csak a "félelmetes" sugárzásnak teszed ki magad. Másrészt meg csak másoknak okozhatsz vele gondot (nem működő mobilvétel) - ami miatt eleve megütheted a bokád.

2017. ápr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AttilaLIX ***** válasza:

Tisztelt 6/6-os számozású válaszoló.

Igaz nem pipáltam ki az értesitő kockát,és igy jó későn olvastam a válaszát. Köszönöm,áttnéztem.

Sajnos az elektroszmog érzékenységem nem szűnt meg.

Mára eljutottam egy érdekes takaróig.

Ez buborékfóliás alu boritású merev anyag. Érdekes a reakcióm alatta. Ojan laza a fedése,hogy szinte végig látok alatta. A tény amit érzek. Ha magamra húzom,azonnali kellemes meleget érzek. Volt példa ojanra,hogy éjszaka csak a derekam tájáig takartam be magam,de a mértéktelen izzadásom működött.

Tudom,és megértem,hogy ön próbál engem megnyugvás irányába terelni. Láttam (köszönöm)a videót,melyet a Tv egyik csatornája is közvetitett. Jó................5w ról beszéltek uniós csatlakozást megelőzően. Hogy ebből miért lett 20w fölötti egészségi határérték plafonja..............NEMÉRTEM !!!!

Egyébként sajnos a MEGÉRZÉSEM szerinti személyem figyeltetése nem szűnt meg. Igy hétvégén nyugalmat érzek ingatlanomban !!!Hétfőn már feszültté kezdek válni,kedden már elkell mennem ithonról,mert nemtudok éjjel aludni !! Mellkasom erős fájdalomban,de a közeli másik település ingatlanában azonnali az elalvásom !!! Ez kisváros,ugyanúgy televan mobilátjátszóval,sőt korlátlan városi wi-fi is működik. Igaz ez utóbbi videó letöltésre alkalmatlan !!! A lényeg,hogy itthol nemalszom,ha más ingatlanába utazom,akár éjjnek idején is,tudok aludni !!!

Ha itthol a pincémbe feküdtem le,tudtam aludni !!!

Próbáltam a Nemzeti hirközlési hatóság ingyenes mérési lehetőségét. Kapásból lebeszéltek,mert állitásuk szerint a mobiltársaságok pontosan betartják a kb 20w terhelést !!Ugye épp 5x nagyobb ez mint régenn !!?? Akkor miről beszélünk !!!???

Önnek mégegyszer köszönöm,hogy próbál megnyugtatni,vidám nyarat kivánok Attila

2017. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AttilaLIX ***** válasza:

Bocs,rosszul irtam,helyesen 6/7 !


Megnéztem a videót is,bár nemrég a Tv is leadta.

Hát.................igen,a gond nemkicsi !!!

Unióba lépésünk kb 350%-kal megnövelte az akkori 6v/m plafonértékű elegtroszmogunkat !!! A bibi ittkezdődött...............Brüsszel úgyvélte,hogy a Magyar polgárok legalább ojan egészségesek mint ők !!!! Vagy csak a mi politikusaink egészségesek !? Lehet................igyvan,de a + 350%-os elektroszmogtól,én állitom,hogy előbb,vagy utóbb betegek lesznek !!!! Minddnek gratulálok !!!

2017. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!